BIELMAR Poznaj firmę

BIELMAR

Jesteśmy 100%-owo polską firmą

o czym z dumą mówimy. Nasze cele i działania
skupiamy wokół 5 zasad:

POLSKI kapitał (w 100%)
POLSKI rzepak
POLSKIE produkty
POLSKI konsument
POLSKI rolnik

Zakłady Tłuszczowe
„Bielmar” Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów margaryn, olejów i tłuszczów roślinnych w Polsce. Dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym szeroką gamę produktów, bazujących na wysokiej jakości tłuszczach roślinnych. Poza znanymi na rynku detalicznym produktami, takimi jak Palma, Śniadaniowa, Margaryna Roślinna, czy olej Beskidzki, w swojej ofercie posiadamy również produkty dla sektora HoReCa oraz zakładów piekarniczych i cukierniczych.

Technolodzy Bielmar tworzą produkty „szyte na miarę”, na bazie specyfikacji i parametrów klienta. Status eksperta zawdzięczamy ponad 90-letniej tradycji, opartej o najwyższą jakość surowców, kontrolowany proces produkcji i politykę zrównoważonego rozwoju.

Sprawdzone źródła pochodzenia nasion rzepaku (wolne od GMO), najwyższe standardy produkcji, certyfikowani partnerzy i dostawcy, unikalne metody pozyskiwania, bez użycia konserwantów, bez mleka w proszku, bez sztucznych barwników – to tylko niektóre z naszych największych atutów.

W kategorii olejów i tłuszczów posiadamy certyfikat BRC Global Standard For Food w zakresie produkcji margaryn i tłuszczów roślinnych. Posiadanie certyfikatu BRC gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz jakości produkowanej żywności. Stosowanie się do międzynarodowych standardów w zakresie bezpieczeństwa żywności i żywienia korzystnie wpływa na jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

BIELMAR

Nasze Certyfikaty

Slide Slide Slide Slide Slide